★★★★★ 4.9 · 12,000+ Happy US Customers

Wild Alaskan Red King Crab Legs

Wild-Caught in Bristol Bay · Flash Frozen at Sea · Colossal Grade

$39.90 / 3 LB Pack ($13.30/lb) $119.00
❄️ Packed with Dry Ice • 🇺🇸 Direct US Cold-Chain Delivery
3 LB Pack
Serves 2–3 People · $13.30/lb
$39.90
+$5.00 Insulated Shipping
MOST POPULAR
9 LB Party Box
Serves 5–6 People · $7.77/lb
BUY 2 GET 1 FREE (Save $287)
$69.90
FREE Insulated Shipping
BEST VALUE
15 LB Feast Box
Serves 8–10 People · $5.33/lb
BUY 3 GET 2 FREE (Lowest Price/lb)
$79.90
FREE Insulated Shipping

🔒 Secure 256-Bit SSL Checkout · 🛡️ 100% Frozen-On-Arrival Guarantee

Shop Pay G Pay Klarna BLIK Visa / Mastercard / Amex